Nebudu tu:

18.-25.2.2012

Děkuji Vám všem za hlásky a vždy oplatím

Leden 2012

Takže, dnešek - něco na víc - 31.1.2012

31. ledna 2012 v 18:47 | AnnaBella
Takže... jak se máte? já tak půl na půl. Dneska to byla na kluzáku dobré, ale hrály tam hokej. My, já a kámoška, jsme tam potkaly jednu malou holčičku a učily ji bruslit. Bruslila krásně, ale moc jsme si nemohly zabruslit, protože tam hrály ten hokej pořád byly neohleduplní... Třeba mojí kámošce podkosily nohu hokejkou, nebo pořád všichni jezdily na naši půlku...... teda spíše čtvrtku. Nám tam zbyl jenom popraskaný led, který tam udělaly oni, jenom metrový, nebo metr a půl dlouhý pruh nám zbyl hezký a to tam ještě jezdily.... Zítra jdeme ze školou = žádné hokejky!!!! To je pro holky vítězství. Konečeně si zabruslíme. No a zítra odpoledne jdu na kluzák znovu, kvůly té holčičce, protože jsme se domluvily, budeme ji učit otáčky a je moc šikovná. Asi více nž my dvě s kámoškou dohromady :-D Takže zítra čekejte něco podobného a a snad se dozvíte o zvířátkách více, než jen že se mají dobře. Prostě bruslím, dokud můžu. Stejně je venku mokro nebo tam není sníh a to s Bellou nestojí za nic. Kdyby tady byl třeba sníh............ To by bylo dobře. Takže zítra čekejte zase o bruslení, možná o škole a o zvířátkách, jinak jak jsem Vám v minulém článku psala, že mám zkoušku modliteb, tak jsem to řekla na usměvavého smajlíka.Usmívající se

A ještě něco - zase

31. ledna 2012 v 13:55 | AnnaBella
Dostala jsem diplomek od Londykk. Jsem ráda, ta kočička je překrásnáLíbající
Děkuji :-)

Tak... a jsem tady znovu

31. ledna 2012 v 13:40 | AnnaBella
Takže... jsem tady znovu, protože kámoška jde na kluzák až tak za čtvrt hodiny a já bych se tam sama nudila. No... a teď čekám, až bude čas vyjít. To jsem teda vydržela bez blogu dlouho :-) Zrovna poslouchám písničku, co měla na blogu Hafí - blog ZDE , písnička je tam v aktuálním článku, teda aspoň myslím. Ach jo, já se tak těším na kluzák!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Těch vykřičníků by tam mělo být více, protože vse tak moc těším, už ani nevím, co píšu, já se těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nevinný
Usmívající se
S vyplazeným jazykem
Úžasný
Líbající

Plačící
= to se stane když spadnu, hehe xD - nakazila jsem se od kámošky.

Takže.... jen tak na rychlo 31.1.2012

31. ledna 2012 v 13:01 | AnnaBella
Teď Vám píšu tak narychlo deníček. Vím, že není ještě konec dne a ten správný čas na deníček, ale já mám toho hodně a tak bych jsem asi nestihla dojít.

Co bylo: Takže.. škola super. První hodinu, nebo spíše hodinu a něco jsme si braly pracovní listy a dělaly je, ale ne na známky, prostě procvičování. Al ne normalně, tak, že jsme to dělaly sami, ale my sjme to dělaly takto: Sice jsme to sami dělaly, ale ne tak úplně, protože když jsme něco nevěděli, tak jsme se mohly jít kohokoliv zeptat a když to nevěděl, tak zase někoho jiného atd. A když to nevěděl nikdo, tak jsme šli za paní učitelkou. Potom jsme dělaly sudoku a pak.... To jsme si dávalay známku z AJ, teda spíše hodnocení, známka to není. A pak nastalo to nejlepší - vysvědčení. Dostala jsem samé jedničky a čtverku. Ne, ne, podle toho, co jsem napsala to může pochopit jenom kámoška a ti, co chodí do náboženství. My jsme si totiž řekly, že aby se nemuselo říkat jednička z náboženství, tak se jednosuše řekne čtverka. Pak jsme zjistily, že je dobře zamrzlé kluziště a že se tam bruslí. Zítra jdeme bruslit ze školou :-)

Co bude: Tak, teď, teda za chvíly půjde na kluzák bruslit!!!! Já se tak těším!!!!! Sice mě ty brusle tlačí trochu více než minulý rok, ale já to přežiju, protože se na bruslení těším už od minulého roku, když přestalo mrznout. Tak deset měsíců, to je dost.
A ještě mám zkoušení z modliteb!!!! Doufám, že to dám, protože to dát chci. Bylo by divné, holka, která zpívá v kostele, byla pokřtěna, byla u přijímání a neumí modlitby? Já je naštěstí umím.

Promiňte za chyby, protože vzrušením že budu bruslit nevím co píšu a dneska možná přijdu, ale jen možná, protože ze zkoušky z modliteb dojedu až tak o půl šesté a to musím ještě: postarat se o Bellis, Micinku a Jeryho a potom ještě věci do školy...... však to znáte.

Dnešek - 30.1.2012

30. ledna 2012 v 18:18 | AnnaBella
Takže, tento článek nebude až tak dlouhý, aby bylo ,,klik na Whole article", prostě čtěte bez klikání.

Dnešek = zase je za mnou, i když ne úplně, tak jsem ráda.
U nás konečeně mrzlo. Jsem ráda...... Dneska jsem zkoušela znovu patlat ve PS, ale raději jsem to hned vypla, protože když jsem si představila, co bych byla schopna udělat, tak bych se asi zbláznila. Podrobněji si přečtěte ještě níž.

Ráno nás naše třídní učitelka pustila dřív do školy, protože mrzlo. Ve škole jsme místo těláku šli jen zkontrolovat kluziště, jestli se tam dá bruslit, tada spíše ne než ano. Ale do středy možná zamrzne :-)
Ještě jsem dostala 1 :-) ze slovní úlohy.
Na obědě jsme já a moje dvě kámošky hrály ,,Co by, kdyby" , takovou hru. Hodně jsme se při tom nasmály. No, a potom jsem šla z kámoškou domů. Ještě jsme šli s její sestrou a po cestě jsme našli jedno hezky uhlazeně zamrzlé místo a já s kámoščinou sestrou jsme se tam klouzaly. Pak už musely jít a já taky. Když jsem došla, tak jsem zkontrolovala počítač a napsala jsem informace o některých mých mazlících. To jste si mohly všimnout. Potom jsem šla na ten PS, ale jak jste si přečetly nahoře, tak jsem to raději vypla. Pak šla mamka pro sestru a já jsem si vzala Belinku. Na procházce hezky poslouchala. Byla jsem ráda a když jsem došla domů, tak jsem hrála The Sims 2. Ještě jsem mezitím byla s Jerrym a Miciškou. Dneska jsem byla odvážná a pohladila jsem si Alfíka, když byl zrovna rozdováděný. No, a teď píšu tento článek. Ještě se podívám do programu, co je v televizy, ale asi se budu dívat jako vždy na Harryho Pottera a Tajemnou komnatu. Možná, že se prostě vzdám toho nejlepšího dílu a dodívám se na Prince dvojí krve. Vždycky, když se na něco dívu, tak si stejně dám Tajemnou komnatu, ostatní díly mě až tak moc nebaví.

Ahojte a přeji Vám hezký zítřek, my máme vysvědčení Překvapený Snad dopadne dobře.

Zdroj šipky: Google.com

Alfred

30. ledna 2012 v 14:44 | AnnaBella
Jméno: Alfred

Přezdívky: Alfíček, Alfík, Fredík

Druh zvířete: Kočka

Plemeno: Kočka domácí

Datum narození: Nevíme, v druhé polovině roku 2011

Fotka:

Další:

Oblíbená činnost: Hraní a lození po stromech

Co má rád: Micku, Bellu, hračky

Co nemá rád: Když je poražený

Zajímavosti: Je moc aktivní

Ben

30. ledna 2012 v 14:32 | AnnaBella
Jméno: Ben

Přezdívky: Beník, Beníšek

Druh zvířete: Pes

Plemeno: Maltézský psík

Datum narození: 13.6.2008

Fotka:
Nerušit spím

Další:

PP: Není

Oblíbená činnost: Hraní s hračkou, spaní v postely

Co má rád: Paničku, schody a svoji fialovou hračku

Co nemá rád: Když mu někdo bere hračku, koupání

Zajímavosti: Okousává zbytečně dveře

Není můj, je mojí babičky, strýce a dědy

Jerry

30. ledna 2012 v 14:27 | AnnaBella
Jméno: Jerry

Přezdívky: Jerda, Jerulka, Jerísek

Druh zvířete: Pískomil

Plemeno: Pískomil mongolský

Datum narození: Nevíme, koncem jara nebo začátkem léta 2011

Fotka:
Krásný den na focení

Další:

Oblíbená činnost: Hraní s paničkou, její mamkou a odpočívání

Co má rád: Slunečnicové semínka

Co nemá rád: Když je něco moc hlasitě, bouchání na sklo ( když je v aquariu )

Zajímavosti: Je velmi mazlivý a nechá si skoro všechno, byl jediný z vrhu šedý ( oba rodiče zlatí )Goldie

30. ledna 2012 v 14:18 | AnnaBella
Jméno: Goldie

Přezdívky: Goldísek, Goldinka, Golďas/ka

Druh zvířete: Pískomil

Plemeno: Pískomil mongolský

Datum narození: 29.3.2010

Datum úmrtí: 12. - 15.12.2011

Fotka:
Trochu se bojím - Ještě jako mládě

Další:

Oblíbená činnost: Hraní s Pišťuchou, koupání v písku a spaní v domečku

Co má ráda: Slunečnicové semínka, domeček

Co nemá ráda: Když ji někdo otravuje

Zajímavosti: Má na zádech kolečko bez chlupů, je trošičku agresivní

Pišta

30. ledna 2012 v 14:13 | AnnaBella
Jméno: Pišta

Přezdívky: Pišťucha, Pišťa

Druh zvířete: Pískomil

Plemeno: Pískomil mongolský

Datum narození: 11.1.2011

Datum úmrtí: 12. - 15.12.2011

Fotka:
Tohle jsem znovu já

Další:

Oblíbená činnost: Hraní s Goldie, hraní s paničkou, běhání v kuličce

Co má ráda: Svoji rodinu, písek

Co nemá ráda: Nevím, ráda má asi všechno

Zajímavosti: Ráda si hraje a je pořád aktivní