Nebudu tu:

18.-25.2.2012

Děkuji Vám všem za hlásky a vždy oplatím

Dnešek - 29.1.2012

29. ledna 2012 v 20:42 | AnnaBella
Takže, jak se máte? Já tak, no .... prostě ani nejásám, ani nebrečím. Nevím co mám dělat, hrála jsem The Sims a co teď? To by mě zajímalo. Jinak.... vlastně je to článek o dnešku takže klik na Celý článek ( Whole article )

Dnešek byl tak půl na půl dobrý. Ta špatná půlka byla kvůly tomu, že jsem se nevěnovala zvířátkůmZamračený
A ta dobrá, že jsem v kostele viděla moji kámošku, bez které nemůžu vydržet. A ještě tam pan kaplan řekl takový příběh:

Ve školce: Jednomu chlapečkovi nešli obut boty, tak poprosil paní učitelku. Pracně to obouvaly, až se to nakonec podařilo. Potom se ten chlapeček podívá na ty boty a povídá: ,,Ty boty jsou obráceně". Tak to pracně s paní učitelkou vyzují a znovu obují. Když to obují, tak ten chlapeček povídá: ,,Ty botičky ale nejsou moje". Tak to paní učitelka znovu pracně vyzuje a chlapeček povídá: ,,To je mojeho brášky a maminka řekla, že si je mám dneska obut". Paní učitelka je už naštvaná, ale zase to pracně obuje. Potom chlapečkovi obleče bundu a ptá se ho: A kde máš rukavičky?"
Chlapeček odpoví: ,,Zastrčené v botičkách".

Je to dobré že? Já s kámoškou jsme se nemohly přestat smát.

Potom byl oběd a bylo to dobré. Odešla jsem domů, hrála jsem The Sims 2 a pak jsem šla k babičce, aby mě vyskoušela z modliteb, mám v úterý zkoušení Nevinný

Babička řekla, že to umím, tak jsem ráda a snad mě vezmou k přijímání, jinak ještě Vám chci napsat, že od 2.2. do 5.2. nebudu aktivní, mám Seznamovací víkend, protože budu zpívat v kostele. Hrozně se těším.

A zvířátka? Ty se mají dobře, ale mě i jim je asi hrozně moc líto, že jsem s nimy nebyla. Jinak Bella se učí nový povel a dneska, když jsem ho ukazovala mamce, tak ho udělala perfektně! Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa a mazlíčci Peťa a mazlíčci | Web | 30. ledna 2012 v 13:38 | Reagovat

No a! Tak  sem místo 50 napsala 49, ty taky píšeš chyby a kraviny, pitomosti a nepřehledné články a opakuješ nejen po mě ale i po ostatních blogerech a radši tě na chyby neupozorňuji, protože vím, že se hned napučíš..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama