Nebudu tu:

18.-25.2.2012

Děkuji Vám všem za hlásky a vždy oplatím

Dnešek = velká psí procházka

25. ledna 2012 v 19:36 | AnnaBella
Takže...., jak bych začala.....No prostě klik na Whole article.

Takže......, jak bych začala....... To samé jako na začátku. Ale jak jste z nadpisu poznali, jedná se o dnešek, spíše o dnešní velkou psí procházku. Po náboženství jsem šla s kámoškou domů, ona má totiž skoro stejnou cestu, ale ptom odbočí jinam. Jak jsme tak šli, tak jsme se domluvily, že se sejdeme. Já jsem brala i Bellu, protože nebyla taková břečka a pro Bellu to nebylo tak hrozné. Když jsem vyšla ze zahrady, tak šla Bella hezky na prověšeném vodítku a to se mi nelíbilo. Nejdříve se mi to líbilo, ale potom jsem to vodítko jednou nohou překročila a tou druhou jsem se zasekla a ...... bylo to. Byla jsem na zemi a bylo to takové neštěstí, že jsem spadla zrovna na ten nejdrsnější povrch cesty = kamenitý. Mám sedřenou kožu a sem tam mě tak zabolí levá ruka, že si myslím, že je zlomená.
Potom, když jsem si umyla ruky, tak jsem šla teda za tou kámoškou. Protože mě někdy mizí v šatnách papuče, tak se tam vždycky díváme a dneska jsme to jaksi překročily...... Chtěli jsme jít ke škole, ale my jsme se zavykládali a šli jsme rovně a rovně a rovně .... až jsme zjistily, že jsme za obchodem, který je za školou. Potom jsme se smáli, že jsme to tak přešli a viděli jsme jednu kámošku, když šla zrovna z družiny nebo z nějakého kroužku. Byla to ta kámoška, co mi dala Jeríska, ten se má mimochodem dobře. No, tak jsme šli s ní k jejímu baráku a potom tam přišla její mamka. Ta kámoška si přeje totiž taky bernského a tak jsem říkala, že je to pes jiný něž chrtík, kterého mají, že je to tlusté.... však víte jaké a potom její maminka zjistila, proč ho chce. Když jsme šli zavést Bellu, tak jsme potkali naši učitelku a paní učitelka se mě ptala, jestli je to ten můj pes a když řekla že je veliký, tak jsem s tím nesouhlasila, vždyť Bella je takové malilinkaté tlusťoučké štěňátko. Teda už štěně ne, ale je malinká. Když jsme zavedli Bellu, tak jsme šli k té kámošce, se kterou jsme se potkali a ona vzala její dva psy, greyhounda a čínského chocholatého ( Grejhound je Sid a Čínský chocholatý je Kája ). Potom musela ta kámoška z náboženství už domů, tak jsme ji šli doprovodit, potom jsme zavedli ty psy a šli jsme znovu k ní. No, potom už to není psí procházka, takže dál nepíšu.
Plačící=spadla jsem
Usmívající se=procházky se psem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa a mazlíčci Peťa a mazlíčci | Web | 26. ledna 2012 v 19:35 | Reagovat

Ten ,,vybuchovač" se jmenuje Creeper a já je zabíjím, hraji v Creativu, tam postavím všechno, zatím mám malý domek a pejska :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama