Nebudu tu:

18.-25.2.2012

Děkuji Vám všem za hlásky a vždy oplatím

10.2.2012

11. února 2012 v 11:35 | AnnaBella
Ráno = škola. V poslední hodině ( INF ) jsem nic neudělala, protože mě v tom počítači nešel vložit obrázek do textu a potom se to tam jaksi divně sekalo a já nevím co. Pan učitel řekl, že se to pokusí spravit, takže snad se to spraví, protože je to ten druhý nejrychlejší počák, co tam je.

Potom domů, doma jsem hrála opět s dědou šachy, potom jsem hrála i s bratránkem, on hrál spíše s dědou a já jsem byla jeho rádkyně. Vyhrály jsme!!!!!!!! Potom jsem tam byla s bratránkem a hrály jsme WowCraft, ten přesný název nevím, spíše nevím, jak se to píše, ale je to super hra. Pak jsem šla domů. Hrála jsem MineCraft a mám diamantový domeček. Pak mám ještě na tom pidimidi ostrově zvířátka, hrála jsem totiž c Creativu, ne s ostatníma. Tam totiž nejsou stromy a já se učím´v Creativu jak se nebát těch pavouků, i když je to hra, tak nahánějí strach.

A potom jsem se šla dívat na Madagaskar 2. Mě se to líbí, jsou tam dobré hlášky ( to samé si myslí Lilka, blog ZDE ). A potom jsem se dívala na Charlieho andílky. Já se na to musím dívat, i kdyby to mělo končit v pět hodin ráno, protože je to super film. Hlavně jak je na začátku ten porod velblouda. Je to roztomilé, taky jednou ( jen možná ) budu veterinářka, teda alespoň chci.
No a potom spát.
Jo a jinak zvířátka?
Micinka už pravidelně, vždy když dojde sedává na okno. Proto tam máme taky polovinu zaplněnou mojima andílkama ( keramickýma ) a ostatními ozdobami a na druhé polovině není nic, jen někdy živá, překrásná kočička. Mě se líbí její chování, je taková.... chová se jako nějaká královna, ale královna rozhodně není.
A Beliska je pořád zalezená. Venku jí na tlapičkách přimrzá sníh, tak se jí špatně chodí.
A Jerry se opět pokoušel dostat na svobodu. Samozřejmě se mu to nepovedlo. Ale asi brzy skončí v kleci, protože aquarko měl teď dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa a mazlíčci Peťa a mazlíčci | Web | 11. února 2012 v 11:46 | Reagovat

Mě je to co si myslíš ukradené a nechápu proč opakuješ s deníčkem.. To nemůžeš napsat něco bez toho, aby to nebyl můj nápad?

2 Peťa a mazlíčci Peťa a mazlíčci | Web | 11. února 2012 v 12:17 | Reagovat

A to WowCraft je World Of Warcraft alias Wowko (tak tomu říkáme ve třídě)

3 AnnaBella AnnaBella | Web | 12. února 2012 v 11:17 | Reagovat

[2]: Tak tomu říká každý, koho znám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama