Nebudu tu:

18.-25.2.2012

Děkuji Vám všem za hlásky a vždy oplatím

11.2.+12.2.2012

13. února 2012 v 16:06 | AnnaBella
11.2.
Ráno jsem muselarychle udělat tu peněženku pro bratrance, sice neměl ještě narozeniny, ale byla oslava. Tak atk jsem to stihla. Pak jsem ještě dodělávala tetě ( taky měla s bratránkem oslavu ) barvami na sklo různé podmořské rostliny a ryby, ale když jsem jí to nesla, tak venku foukl větr a to se jaksi rozpadlo :-(, ale nevadí, udělá se nové.
Potom byla ta oslava...... bratránek byl z peněženky natšený, protože řekl, že se mě to povedlo a že je to vymakané. Byla jsem ráda, že se mu to líbilo. Teta řekla, že nevadí, že se to rozbilo, takže jsem si ulevila. Ale nemohla jsem ven - hrozně jsem kašlala a měla jsem rýmu , takže to by znamenalo, že bych mohla opravdu onemocnět, protože já jsem za celí život měla rýmu jen dvakrát - kdysi jsem byla nemocná a měla jsem antibiotika a ještě teď. Pak jsem si různě povídala s tetou a s bratránkem........ Pak teta připravila nějaké jednohubky na takovou večerní oslavu a tak jsme to skoro všechno snědli dřív, než došla babička, děda, moje mamka, můj taťka, druhý bratránek...... Ale ještě mě začala téct krev z nosu.
Pak se oslavovalo, povídali jsme si a ještě se mamka dívala na Jak se staví sen.
Pak jsme šli domů a já s taťkou jsme se dívali na Nově jak byl v 20 hodin ten film, teď si zrovna nemůžu vzpomenout na ten název, já vám to napíšu, možná že si to domyslíte jak to bylo: Flynn ( tady to nevím ): Honba za kopím osudu. Bylo to vcelku dobré. Mezitím jsem byla s Miculkou a s Jerískem, ale pak jsem šla spát. Musela jsem si vzít Paralen, abych se uzdravila.


12.2.
Ráno jsem vstala později, protože mě mamka řekla, ať se prospím, když jsem nemocná, nebo spíše nachlazená. Hned ráno jsem posnídala a potom jsem si musela se sestrou hrát na veterinu. Meitím jsem ale hrála MineCraft v MultiPlayeru.
Pak byl oběd...... To samé co v sobotu - svíčková. Potom taková buchta s ovocem..... ovovce miluju, jenom nemám ráda vařené jablka. Tam naštěstí nebyly, takže dobré. Pak jsme šli domů, já jsem se ještě trochu pohrála s Bellou, ale nechtěla jsem se nachladit, tak jsem šla domů taky. Hrály jsme se sestrou dál na veterinu, já jsem samozřejmě hrála MineCraft, mezitím samozřejmě blog.... Ale potom se mi spustila krev z nosu - zase. Nakonec to bylo dobré. A to jsem byla ráda, že jsme hrály na veterinu, protože byly po ruce kapesníky, jinak je můj pokoj bez kapesníků. Chvilku jsem ještě hrála MineCraft a potom přišel strýc a když jsem mu ukázala můj blog, co jsem vytvořila, tak mě řekl, že se mi to povedlo. Pak jsme nahrávaly ty ostatní věci, aby jich bylo víc - možná to znáte - více druhů štětců, tvarů..... Ale musí mě nahrát ještě jedny, které nemám žádné. Ukázal mě ještě pár věcí, ale potom musel jet. Mezitím jsem stihla povečeřet a potom bylo Kdopak by se vlka bál. Je to krásný film, možná spíše pohádka. Taky jsem mezitím byla s Jerrym, ale topily jsme v krbu, tak u nás Micinka nebyla moc dlouho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťa a mazlíčci Peťa a mazlíčci | Web | 14. února 2012 v 17:37 | Reagovat

Byl to Flynn Carsen: Honba za kopím osudu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama